O nás

 

Naše firma existuje na gumárenském a strojírenském trhu již od roku 1994. Společnost působila pod názvem Ludvík Petřek  až do roku 2015, kdy došlo k založení společnosti PETREK s.r.o.

 

Specializujeme se na zakázkovou výrobu silentbloků, kovopryžových, pryžových a strojních dílů převážně pro :

  • kolejová vozidla & vozidla MHD
  • speciální techniku
  • zemědělskou techniku
  • stavební a těžební techniku

Naše portfolio standardních kovopryžových dílů je velice obsáhlé. Jsme schopni vyvinout v podstatě jakýkoliv silentblok nebo kovopryžový či pryžový díl  s garancí fyzikálních vlastností dle výkresové dokumentace popř. vzorku.

Používáme výhradně atestované vstupní materiály od tradičních tuzemských nebo zahraničních dodavatelů z EU.

Při výrobě silentbloků, kovopryžových, pryžových a strojních dílů využíváme nabytých zkušeností, které kombinujeme s moderní technologií CNC obrábění, vulkanizací, svařováním a vlastní konstrukční činností. To nám zajišťuje svižnou produkci kombinovanou s maximální kvalitou.

Naší filozofií je seriózní přístup k zákazníkům a snaha porozumět klientům a jejich potřebám tak, aby konečné řešení splňovalo jejich požadavky.

Silentbloky, kovopryžové a pryžové produkty naší společnosti se za dobu více než 20 let své existence staly v oboru již tradicí.

 

 

Realizace projektu OP PIK 2014 – 2020

Hlavním cílem VIII. Výzvy programu Technologie je podporovat zvyšování počtu realizovaných nových podnikatelských záměrů malých podniků, přispívajících rozvoji regionů a zvyšování zaměstnanosti.

Název dotačního  programu:  TECHNOLOGIE - VIII. VÝZVA Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Název projektu:  Pořízení nové technologie ve firmě PETREK

Projekt číslo:  CZ.01.2.06/0.0/0.0/18_240/0016151